Nowa ładowarka kołowa KMM H928 2016r jak CAT Caterpillar

Porównaj

119000.00 zł

  • Miejscowość:Wojcieszów
  • Kategoria: Ładowacze
  • Telefon:50936**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:ladowarki.info@gmail.com
  • Dodano: 28-04-17
  • Do końca: 13-05-17
WYŁĄCZNY IMPORTER NA POLSKĘ I EUROPĘ ŚRODKOWĄ   Wszystkie oferowane przez nas maszyny są nowe i objęte gwarancją producenta. Prowadzimy magazyny części na potrzeby serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasza firma jest obecna na Polskim rynku od ponad 40 lat. Od 1996r jesteśmy wyłącznym przedstawicielem KMM.
  
 Przedmiotem ogłoszenia jest: NOWA Ładowarka kołowa, przegubowa KMM H928 napędzana zmiennikiem momentu CAT, automat, 4x4, rok produkcji 2016r.
 NOWY MODEL - Promocyjna cena zestawu 119000,00 zł netto + VAT Zakup po cenie netto możliwy wyłącznie w przypadku eksportu. Liczba maszyn objętych ofertą promocyjną jest ograniczona.   NOWA KONSTRUKCJA. Maszyna została zaprojektowana aby konkurować z takimi markami jak VOLVO, CAT czy JCB. Duża ergonomiczna kabina zapewnia dobrą widoczność we wszystkich kierunkach, ergonomicznie rozmieszczone dźwignie i przyciski zwiększają komfort i wydajność pracy operatora. Dobre wyciszenie kabiny, amortyzowany fotel operatora, system audio, schowki i gniazdo ładowania telefonu stwarzają komfortowe warunki pracy. Hałas w kabinie został zminimalizowany i jest porównywalny z najdroższymi maszynami podobnej wielkości. Okno dachowe zapewnia dobrą widoczność nawet w skrajnym położeniu ramienia roboczego.
 Wysokość podnoszenia:               360cm
 Wysokość maszyny                        260cm
 Udźwig:                                            3000kg (waga dostępna w naszej firmie, mogą Państwo sprawdzić parametry na miejscu)
 Masa maszyny:                               5930kg
 Opony:                                              Przemysłowo-terenowe
 Turbo DIESEL 4 cylindry 103KM
 Pojemność łyżki:                             1,5m3
 Rodzaj napędu:                               W pełni hydrauliczny napęd 4x4
 Prędkość przejazdowa:                 30km/h
 Maszyny dostępne od ręki.  

    Wyposażenie zawarte w cenie:
 - Cztero-cylindrowy Silnik diesel o mocy 103KM wyposażony w układ ułatwiający rozruch w ekstremalnie niskich temperaturach,
- zmiennik momentu CAT - napęd hydrauliczny, AUTOMAT, sterowany w joysticku
- łyżka uniwersalna (lemiesz ze stali magnezowej, zęby odkręcane, odkręcane płyty między zębowe),
 - widły do palet,
 - szybkozłącze hydrauliczne do wymiany osprzętu znormalizowane, sterowane z kabiny,
 - sterowanie za pomocą joysticka,
 - układ poziomowania łyżki,
 - ogrzewana i wentylowana kabina,
 - szerokie opony przemysłowo
- terenowe - oświetlenie drogowe
 - dodatkowe oświetlenie robocze POWER LED
 - dwa zestawy przednich wyjść hydraulicznych do obsługi osprzętu
 - bezobsługowe akumulatory o zwiększonej pojemności
 - pełna dokumentacja techniczna w Języku Polskim zgodna z obowiązującymi wymaganiami

 Istnieje Możliwość konfiguracji maszyny według własnych potrzeb.

  Wszystkie maszyny wyposażone są w ogrzewane kabiny ROPS/FOPS, odtwarzacze MP3 (porty USB, SD).   Do każdej maszyny dostępny jest bardzo duży asortyment osprzętu jak wszelkiego rodzaju chwytaki, zamiatarki, wycinaki do kiszonki, łyżki 4w1 typu krokodyl, pługi do śniegu itp., oraz wyposażenia kabiny: klimatyzacja itp. Nasza firma jest wyłącznym importerem maszyn KMM na Polskę i Europę środkową mamy bardzo szerokie możliwości konfiguracji oferowanych maszyn.   Współpracujemy z bankami oferującymi  bardzo korzystne warunki leasingu oraz kredytu   Tel: 509-365-675 ; 601-585-312 kmm.info.pl   Uwaga!   Dostawcą maszyn jest firma KMM Holdings Co., Ltd., z którą współpracujemy od 1996 roku. Prowadzimy sprzedaż i serwis wyłącznie ładowarek KMM, TAIAN, BAWOO, BRANSON. Nie prowadzimy sprzedaży części zamiennych do chińskich marek podszywających się pod KMM. Mimo zapewnień nieuczciwych sprzedawców części nie pasują. Wszelkie próby wyłudzania dokumentacji technicznej lub podszywania się pod markę będą zgłaszane odpowiednim Organom Państwowym.   Uwaga! Bezprawne używanie marki KMM będzie zgłaszane jako przestępstwo. Kopiowanie, wykorzystywanie materiałów z naszych aukcji przez osoby postronne bez naszej zgody jest niezgodne z prawem (Ustawa o Prawie autorskim i prawach pokrewnych - Dz.U. z 1994r., nr 24, poz.83 z późn. zmian.). Wszystkie takie przypadki będą zgłaszane jako przestępstwo.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Grochowska 341 lok. 69
03-822 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki