Pracownik rolny - traktorzysta

Porównaj

do uzgodnienia

  • Miejscowość:Zgorzelec
  • Kategoria:Archiwum, Praca
  • Telefon:+4875771**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:ewa.bobrowska@expateam.com
  • Dodano: 19-06-15
  • Do końca: 04-07-15
Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa „EXPATEAM” jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku krajowym i rynkach europejskich od roku 2006. Obecnie poszukujemy pracownika w gospodarstwie rolnym na terenie Niemiec (Meklemburgia) do różnych prac w tym do wykonywania oprysków upraw.

Miejsce pracy: Klocksin (Niemcy)

Rozpoczęcie pracy: możliwość zatrudnienia od zaraz

Obowiązki:
- wykonywanie oprysków upraw,

Wymagania:
-prawo jazdy na traktor oraz doświadczenie w obsłudze opryskiwacza Amazone,
-znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy,

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie według  taryf niemieckich,
-zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością pracy na stałe,
-zakwaterowanie,

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl