Azotan wapnia nawozowy, saletra wapniowa 25 kg

Porównaj

54.00 zł

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zamów na: distripark.com lub 505415704
Azotan wapnia nawozowy, saletra wapniowa 25 kg- w swoim składzie posiada cenne, łatwo przyswajalne źródło wapnia i azotu. Stosowany w ogrodnictwie, rolnictwie oraz sadownictwie. Wykorzystywany jest przy produkcji mieszanek nawozowych. Azotan wapnia polecany jest do nawożenia dolistnego w uprawach bezglebowych. Wykorzystywany jest również w profilaktyce chorób. Cechuje go wysoka czystość, nie zawiera metali ciężkich, jest produktem łatwo rozpuszczalnym w wodzie.
Zastosowanie:
Azotan wapnia, saletra wapniowa- granulowany, wysokogatunkowy, odżywczy nawóz który w swoim składzie posiada cenne, łatwo przyswajalne źródło azotu oraz wapnia, który korzystnie wpływa na wygląd, jędrność, smak oraz trwałość kwiatu po zbiorze. Produkt zwiększa właściwości przechowalnicze owoców i warzyw, dodatkowo zmniejsza podatność surowców na uszkodzenia podczas transportu. Azotan wapnia w granulacie, stosowany jest w sadownictwie, ogrodnictwie i rolnictwie. Przeznaczony do stosowania w uprawach hydroponicznych (bezglebowych) jak i gruntowych. Wykorzystywany jest przy produkcji mieszanek nawozowych. Azotan wapnia polecany jest do fertygacji, nawożenia dolistnego i w uprawach bezglebowych. Nawóz stosowany jest przy profilaktyce chorób roślin, które zostały wywołane niedoborem wapnia. Cechuje go wysoka czystość, nie zawiera metali ciężkich, jest produktem łatwo rozpuszczalnym w wodzie. 
Właściwości:
posiada łatwo przyswajalne źródło wapnia i azotu,wykorzystywany do mieszanek nawozowych,stosowany w profilaktyce chorób roślin,cechuje go wysoka czystość, łatwo rozpuszczalny w wodzie
6P69GQ - kod rabatowy 3%
Odwiedź nas na: distripark.com

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki