Hysepta PA 15 - 30 kg preparat dezynfekcyjny

Porównaj

345.00 zł

3% kod rabatowy 6P69GQ
Zamów na : distripark.com lub 505 415 704
HYSEPTA PA 15 to niskopienny, lekkokwaśny preparat dezynfekujący oparty o kwas nadoctowy. Produkt posiada wiele zastosowań w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz hodowlach zwierzęcych. Przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni, podłoży i urządzeń mających kontakt z żywnością. Produkt do użytku profesjonalnego.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego we wszystkich zakładach przetwórstwa spożywczego oraz miejscach hodowli zwierzęcej. Dedykowany jest do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością, środkami żywienia zwierząt; do stabilizacji mikrobiologicznej procesów hydrotransportowych oraz do dezynfekcji wody pitnej. Służy również jako dodatek do wody płuczącej używanej w procesie płukania produktów spożywczych m.in.: owoców, warzyw, mięsa, drobiu, ryb. Używany może być również do dezynfekcji opakowań podczas pakowania aseptycznego. Ma zastosowanie przy dezynfekcji naskórka zwierząt hodowlanych, a także w zwalczaniu ognisk zakażenia kulorzęskiem (Ichtioftirioza) i innymi chorobami powodowanymi przez saprofity i patogeny słodkowodne oraz profilaktyce przy hodowli narybku i ikry. HYSEPTA PA 15 wykazuje wysoki stopień biodegradacji, rozkłada się do substancji neutralnych chemiczne i jest produktem ekonomicznym w użyciu. Dodatkowo zmniejsza zapotrzebowanie tlenowe ścieków przemysłowych.
Właściwości:- Zawiera aktywny tlen i stabilizowany kwas nadoctowy jako biocyd utleniający.- Posiada działanie grzybo i bakteriobójcze.- Ekonomiczny w użyciu.- Zmniejsza zapotrzebowanie tlenowe ścieków przemysłowych.- Rozkłada się do substancji neutralnych chemicznie i wykazuje wysoki stopień biodegradacji.
Wysyłka za pobraniem 25 zł.
3% kod rabatowy 6P69GQ
Zamów na : distripark.com

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki