Jaja lęgowe – Karmazyn (Rhode Island Red) w cenie 1,2pln/sztukę

Porównaj

1.20 zł

  • Miejscowość:Pilzno
  • Kategoria:Archiwum, Jaja
  • Telefon:69531**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:Dariusz
  • Dodano: 09-03-15
  • Do końca: 08-03-16
Jaja lęgowe – Karmazyn (Rhode Island Red).
Oferowane jaja pochodzą z hodowli ekologicznej a każde nasze stado ma odgrodzony duży wybieg co zapobiega mieszaniu się ras.
Karmazyn należy do najbardziej typowych przedstawicieli ras kur ogólnoużytkowych. Karmazyny osiągają masę ciała od 2,2-2.7 kg, są ptakami niepłochliwymi, o czerwono-brązowym lub mahoniowym upierzeniu, pięknie prezentują się n a wolnym wybiegu w promieniach zachodzącego słońca. 
Rocznie znoszą około 210 – 230 jaj o dużej masie powyżej 60g w brązowawej skorupce. 
Karmazyny charakteryzują się dużą odpornością na choroby zakaźne, dzięki czemu idealnie nadają się do chowu kurcząt na mięso zarówno w dużych fermach jak i w małych stadkach przyzagrodowych - jest zalecany do hodowli ekologicznych. 
Dostawa:
Preferowany odbiór osobisty, istnieje możliwość dostarczenia zamówionych jaj własnym transportem, po wcześniejszym uzgodnieniu do takich miast i ich okolic jak Rzeszów, Tarnów, Kraków, Bielsko Bała, Katowice, Opole, Wrocław. 
W sprzedaży posiadamy : jaja lęgowe i spożywcze, kurczęta, dorosłe osobniki rasy : ZIELONONÓŻKA KUROPATWIANA i KARMAZYN.
Tel. 695 313 313

KONTAKT WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY

Kurzewzgórze.pl

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki