Makuch sojowy (nie śruta) z Ukrainy w big-bagach w cenie producenta !

Porównaj

do uzgodnienia

  • Miejscowość:Zloczow
  • Kategoria: Pozostałe
  • Telefon:+38050937**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:AGRO-mix
  • Dodano: 03-05-21
  • Do końca: 18-05-21
Makuch Sojowy - to białkowy komponent otrzymywany jako produkt odpadkowy przy wytłaczaniu oleju z soi. Stosowanie makuchu sojowego zamiast śruty sojowej jest korzystniejsze w tuczu, ponieważ nie wymaga dodawania oleju sojowego do paszy, co oszczędza pieniądze rolnika i obniża koszty paszy.
Może być z GMO i może być bez GMO !
Produkt znajduje się w magazynie producenta w odległości 150-200 km od granicy z Polską, gdyż można go kupić u różnych producentów, z którymi współpracuję.
Jedyną opcją płatności jest przedpłata.
Do ceny każdej tony należy doliczyć koszt moich usług doradczych, informacyjnych i logistycznych jako pośrednika. Ja pracuje za wynagrodu - 2 euro z kazdej sprzedanej przes mnie tony. Za te pieniądze pomagam podpisać umowę, kontrolować jakość i załadunek, szukam transport, kontroluje dostawe . Umowa zostaje zawarta z producentem - zapłata za towar również na konto producenta. Żadnych pośredników !

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki