Matki pszczele Willy, Hinderhofer AGT, Margo

Porównaj

do uzgodnienia

Gospodarstwo Pasieczne "Pszczeli Gaj" przyjmuje zamówienia na matki pszczele w sezonie 2015. Posiadamy w ofercie matki rasy kraińskiej linii WILLY, HINDERHOFER AGT oraz MARGO.
Matki linii WILLY oraz HINDERHOFER AGT są matkami pochodzącymi od matek reprodukcyjnych sprowadzonych z Niemiec, natomiast linia MARGO pochodzi od matki reprodukcyjnej z polskiej pasieki zarodowej. Charakterystyka matek pszczelich dostępna jest na naszej stronie internetowej www.pszczeligaj.com.pl

Ceny matek pszczelich:
• Jednodniówki 23 zł
• Unasiennione naturalnie na pasieczysku, ze sprawdzonym czerwieniem 70 zł

Przyjmiemy również zamówienia na odkłady pszczele na ramce ostrowskiej oraz wielkopolskiej. Są to 5-ramkowe odkłady z matkami czerwiącymi, które pochodzącą z hodowli od naszych matek reprodukcyjnych linii: Hinderhofer AGT, Willy oraz Margo. Odkłady wykonujemy od około połowy czerwca do końca sezonu.
Odbiór tylko osobisty.
Cena jednego odkładu 220 zł.

Termin realizacji zależy od kolejności zgłoszeń oraz od warunków pogodowych.

Kontakt: Gospodarstwo Pasieczne "Pszczeli Gaj", tel. 698 648 823, 696 077 505, e-mail. pszczeli.gaj@wp.pl, http://www.pszczeligaj.com.pl

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki