Olej słonecznikowy - ceny producenta !

Porównaj

100.00 zł

  • Miejscowość:Zloczow
  • Kategoria:Archiwum, Pozostałe
  • Telefon:+38050937**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:AGRO-mix
  • Dodano: 12-01-20
  • Do końca: 21-01-20
Olej słonecznikowy surowy nierafinowany z Ukrainy po cenach producenta, luzem. Zapewnimy dostawę do Polski własnym transportem, autocysternami. Mogę zorganizować dostawy w całej Europie. Cena zmienia się czasami w zależności od cen na rynku nasion oleistych i wahań kursu dolar / euro. 

Do ceny każdej tony należy doliczyć koszt moich usług doradczych, informacyjnych i logistycznych jako pośrednika. Ja pracuje za wynagrodu - 2 euro z kazdej sprzedanej przes mnie tony.
Za te pieniądze szukam w Ukrainie olej, negocjuję cenę, pomagam podpisać umowę, kontrolować jakość i załadunek, szukam transport, kontroluje dostawe.
Umowa zakupu oleje bede podpisana wyłącznie z producentem !
Platnosc za olej - przedplata, ale jeśli współpraca z producentem bede trwa długi czas, to ja moge zalatwic inna opcje płatności. 
Platnosc za transport mozliwa przy rozladunku.Gospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki