Profesjonalne podłoże ściółka dla drobiu

Porównaj

do uzgodnienia

  • Miejscowość:Prochowice
  • Kategoria:Archiwum, Drób, ptactwo
  • Telefon:60109**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:Vivena-Natura Sp. z o.o.
  • Dodano: 23-05-16
  • Do końca: 23-05-17
Oferujemy profesjonalne podłoże dla drobiu

Pellet Lectum to najbardziej chłonna ściółka dla zwierząt na rynku, jest w stanie wchłonąć do 370% cieczy w stosunku do swojej wagi.
Dzięki Pellet Lectum uzyskujemy miękkie, sprężyste i higieniczne podłoże.
Ściółka Pellet Lectum jest czysta, szybka i łatwa do użycia, jest to produkt proekologiczny i ulega szybkiej biodegradacji po wykorzystaniu.

Podłoże wolne od bakterii, drobnoustrojów chorobotwórczych i chorób grzybowych.

Ściółka Pellet Lectum w procesie produkcji jest poddana obróbce w wysokiej temperaturze dzięki czemu, w przeciwieństwie do tradycyjnej słomy, eliminowana jest większość bakterii oraz chorób fungicydowych.
Pellet Lectum to najbardziej chłonna ściółka dla zwierząt na rynku, jest w stanie wchłonąć do 370% cieczy w stosunku do swojej wagi.
Dzięki Pellet Lectum uzyskujemy miękkie, sprężyste i higieniczne podłoże. Ściółka Pellet Lectum jest czysta, szybka i łatwa do użycia jest to produkt proekologiczny i ulega szybkiej biodegradacji po wykorzystani

Bezpieczeństwo i higiena

• Najlepiej pochłania wilgoć – do 370% wagi. Pellet Lectum jest przygotowany w 100% ze słomy zbożowej, która dzięki rozdrobnieniu na bardzo drobną frakcję i ekstruzji pod wysokim ciśnieniem uzyskuje wielokrotnie większą chłonność niż pocięta słoma. Bardzo dobra chłonność pozwala wiązać większe dawki uryny, dzięki czemu w powietrzu unosi się mniej drażniącego amoniaku i mniej nieprzyjemnego zapachu. Oznacza to również rzadsze dościelanie stanowisk.

Łatwość użytkowania

• Produkt czysty i łatwy do użycia – forma peletu o średnicy 6-8 mm i długości nie większej niż 15 mm, jest bardzo łatwa do rozłożenia (rozsypania) na stanowisku.
• Łatwiejsze czyszczenie i wymiana ściółki Pellet Lectum niż słomy i mniej dościelania.

Oszczędność
• Długotrwałe działanie i oszczędności czasu – podłoże Pellet Lectum wymaga rzadszej wymiany niż słoma, a sama wymiana ściółki trwa krócej dzięki czemu oszczędzamy czas.
• Wymaga mniej miejsca do przechowywania niż słoma a jej transport jest tańszy.

Pelet Lectum produkowany przez firmę Vivena-Natura Sp. z o.o. wytwarzany jest przez prasowanie w wysokiej temperaturze i przy wysokim ciśnieniu rozdrobnionej słomy. Przyjmuje kształt nieregularnego granulatu o średnicy 6-8 mm i długości nie większej niż 15 mm, koloru jasnego, słomkowego.

Skład produktu
Selekcjonowana pod względem jakości słoma zbożowa (pozyskana z lokalnych gospodarstw rolnych), bez zanieczyszczeń i zawilgoceń.

Produkt ma zastosowanie jako ściółka dla drobiu.
Ilość wykorzystania Pellet Lectum zależy od indywidualnej technologii hodowli.
Średnie zużycie to 2-3 kg na m2.
Pellet Lectum "kruszony" dla drobiu (brojler kurzy, produkcja jaj, indyki, kaczki, gęsi)
Cena dotyczy ściółki w opakowaniu Big-Bag sprzedawanej w wadze 750kg

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki