Rzepak ziarno rzepaku 2021 bez GMO z Ukrainy !

Porównaj

do uzgodnienia

  • Miejscowość:Zloczow
  • Kategoria:Archiwum, Rzepak
  • Telefon:+38050937**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:AGRO-mix
  • Dodano: 26-07-21
  • Do końca: 04-08-21
Oferuję ziarno rzepaku ze zbiorow 2021 ! Firma rolnicza, która uprawiała to zboże, sprzedaje i dokonuje odpraw celnych. Już dziś można podpisać umowę i uzyskać najlepszą cenę ! Nie trzeba już nic płacić - płatność w ramach umowy nastąpi w sierpniu przed załadunkiem towaru.
Dostawa do granicy - Ukraina / Polska wagonami . W big-bagach ten produkt nie bedzie pakowany !
Cena zawsze zmienia się, w zależności od cen na rynku zbozowym i wahań kursu dolar / euro. Po podpisaniu Umowy i Dodatku do Umowy, gdzie zostanie określony czas pobierania i warunki płatności - cena jest stała i nie ulega zmianie !
Jedyną opcją płatności jest przedpłata przed odprawą celną.
Zapraszam firmy które są w stanie kupić i przyjąć na granicy pierwszą partię 2500 ton w pierwszej połowie sierpnia 2021 roku.
Do ceny każdej tony proszę doliczyć moją premię w wysokości 1 euro. Za te pieniądze będę oczami i uszami waszej firmy w Ukrainie - będę kontrolować dokumenty, załadunek, transport. Umowa zostaje zawarta z producentem - zapłata za towar również na konto producenta. Żadnych pośredników !

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki