Siedzenie fotel Grammer Maximo L Comfort Promocja

Porównaj

2900.00 zł

Grammer jako jeden z największych producentów siedzeń do ciągników rolniczych wyznacza nowe standardy obowiązujące w segmencie siedzeń klasy premium. Jest liderem ergonomii oraz innowacyjności rozwiązań mających wpływ na poprawę komfortu pracy.
Siedzenie pneumatyczne Maximo L Comfort Black oferuje znakomity stosunek możliwości do ceny. Jest najniższym modelem serii siedzeń Maximo wyposażonych w a mortyzację pneumatyczną. Jednak niech nie zwiedzie Ciebie słowo "najniższym", ponieważ Maximo L Comfort Black za niewygórowane pieniądze oferuje to czego najbardziej potrzebujesz podczas długich godzin spędzonych w kabinie Twojego ciągnika:
- pneumatyczną amortyzację siedzenia
- półautomatyczną regulację wagi
- mechaniczne podparcie kręgosłupa lędźwiowego
- regulację nachylenia oparcia
- regulowane podłokietniki
Montaż siedzenia Maximo Comfort to operacja mało skomplikowana, z którą prawdopodobnie poradzisz sobie samodzielnie. Liczne otwory w podstawie siedzenia ułatwiają szybki i bezproblemowy montaż fotela praktycznie w każdym ciągniku posiadającym poziomą podstawę. Do podłączenia napięcia wystarczy, że doprowadzisz przewody zasilające (jeżeli jeszcze ich tam nie ma) i wepniesz do złącza zamontowanego w siedzeniu. Do każdego siedzenia dołączona jest również instrukcja montażu i użytkowania.
www.ogrol.eu

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki