Sprzedam BRONA DO GAŁĘZI (ZGRABIARKA LEŚNA)

Porównaj

15000.00 zł

  • Miejscowość:Rudniki
  • Kategoria:Archiwum, Brony
  • Telefon:50160**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:Operandi
  • Dodano: 14-03-22
  • Do końca: 29-03-22
BRONA DO GAŁĘZI (ZGRABIARKA LEŚNA, GRABIE LEŚNE DO GAŁĘZI) Brona do gałęzi umożliwia szybkie uprzątnięcie powierzchni pozrębowych, powierzchni po wycince zakrzaczeń i samosiewów. Urządzenie daje możliwości efektywnego i ekonomicznego wykorzystania maszyn którymi dysponuje klient. Wszystko dzięki indywidualnym rozwiązaniom montażu brony do różnych środków transportu np.: traktor, ładowarka, spychacz, ciągnik zrywkowy, skidder  itd., które pracują na terenie wycinki.
ZALETY STOSOWANIA BRONY DO GAŁĘZI Spryzmowane gałęzie stanowią idealny materiał do produkcji zrębki energetycznej mogącej stanowić dodatkowe źródło dochodu dla Zakładu Usług Leśnych. Oszczędność czasu , nakładów pracy i środków finansowych przy pracach melioracyjnych w lasach. Efekty pracy maszyny na powierzchni widoczne od pierwszego momentu jej zastosowania - Konstrukcja brony do gałęzi oparta jest na solidnej konstrukcji kratowej wykonanej z blach twardych dodatkowo wzmacnianych -Sposób mocowania zębów umożliwia  ruch w górę przy zetknięciu z przeszkodą (pnie, kamienie) co daje efekt płynności posuwu brony na zgrabianej powierzchni -Istnieje możliwość wykonania brony szerszej  (6 zębów)  co zwiększenia szerokości zgrabianej powierzchni. (na indywidualne zamówienie) -Mocowanie brony do środka transportu jest projektowane i indywidualnie dostosowane do maszyny, którą klient przeznaczy do pracy z naszym urządzeniem, standard to mocowanie tylne  ciągnika, TUZ  przedni  II i III grupy -  rozstaw wewnętrzny   nocowania dolnego  780/960 mm  -Łatwy i nie wymagający serwis brony polegający na maksymalnie dwukrotnym w roku smarowaniu elementów ruchomych zęba -Polski producent , 12 miesięczna gwarancja, realizacja zamówienia max 14 dni. -Urządzenie wykonano na potrzeby prac w lasach i testowano od wielu lat  we współpracy Zakładami Usług Leśnych  
DANE TECHNICZNE:
WAGA  Ok 600 KG
SZEROKOŚĆ BRONY 5 ZĘBÓW STANDARD/6 ZĘBÓW 2100 mm/2600mm
WYSOKOŚĆ BRONY 1250 mm
WYSOKOŚĆ POKONYWANYCH PRZESZKÓD OK 250 mm
ROZSTAW ZĘBÓW 500 mm

wystawiam fa VAT


Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki