Transport ogólnopolski i ogólnoeuropejski

Porównaj

do uzgodnienia

Dzień dobry,
Zajmujemy się organizacją transportu ładunków cało-pojazdowychoraz drobnicowych na terenie Polski oraz reszty Europy.Mamy swoją flotę aut oraz kilkunastu sprawdzonych przewoźników,którzy świadczą usługi dla nas na najwyższym poziomie.Jesteśmy w branży od ponad 15 lat.Doświadczenie pozwala nam nie tylko zapewnić jakość usług,ale także dbałość o ładunek i konkurencyjną cenę.Oczywiście posiadamy licencję do wykonywania międzynarodowego przewozu drogowegorzeczy na wszelkich trasach, dla przewozów lub części przewozów realizowanych na terytoriumUE.Szukamy firm do stałej współpracy.
Zapraszamy do kontaktu._________________________________________
PozdrawiamDawid Piątkowski   T. +48 783 206 083 (9:00-16:00)@ dawid.piatkowski@jedavid.plJelena Zonenberg TransID: 1145497-3https://www.jedavid.plDRYGALSKI JEDAVID Krystian DrygalskiNIP: 8791512604Gospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki