Wapno Granulowane SuperMag pakowane po 25 kg

Porównaj

575.00 zł

  • Miejscowość:Morawica
  • Kategoria: Nawozy magnezowe
  • Telefon:60741**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:MARTUS
  • Dodano: 16-03-23
  • Do końca: 31-03-23
SuperMag jest wysokoreaktywnym nawozem wapniowym przeznaczonym do błyskawicznego podnoszenia odczynu pH gleby oraz skutecznego uzupełnienia niedoborów magnezu. Produkt składa się z granulowanej mączki wapiennej i mączki dolomitowej – wapń całkowity 40% CaO i 8%MgO. Produkt działa natychmiastowo, efektywnie podnosi pH gleby, zobojętnia toksyczny glin, pozytywnie wpływa na chemię gleby. Idealnie współdziała z nawozami azotowymi takimi jak mocznik czy saletrzak, poprawiając efekty ich działania. Posiada Świadectwo Kwalifikacji Do Stosowania w Rolnictwie Ekologicznym wydany przez Instytut IUNG w Puławach, produkowany jest w ekologicznej technologii bez użycia klejów i ulepszaczy. Nawóz nie ulega przeterminowaniu.Jako jedni z niewielu prowadzimy sprzedaż wapna SuperMag na palecie w woreczkach 25 kg. Cena produktu to 575 zł za tonę plus 8% vat oraz koszt transportu, który jest ustalany indywidualnie w zależności od miejsca dostawy wapna. Realizujemy dostawy cało samochodowe w ilości 24 tony. Istnieje możliwość dostawy kilku rodzajów wapna tj. POLCALC III Generacji oraz SUPERMAG bądź Kredy Pastewnej w jednym transporcie.
Oferujemy doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu, zapewniamy dostawę zamówionych ilości nawozu bezpośrednio do odbiorcy naszym transportem na terenie całego kraju. Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.martus.com.pl oraz pod numerem tel. 607 414 814.Gospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki