Mączka Wapienna WKG 0-0,1 mm

Porównaj

130.00 zł

  • Miejscowość:Morawica
  • Kategoria: Nawozy wapniowe
  • Telefon:60741**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:MARTUS
  • Dodano: 12-09-23
  • Do końca: 27-09-23
Oferuję na sprzedaż mączkę wapienną pylistą o uziarnieniu 0-0,1 mm powstałą w procesie mielenia i suszenia kamienia wapiennego, wydobywaną i produkowaną w przemiałowni Raciszyn. Głównym składnikiem mączki jest węglan wapnia CaCO3 min.95%. Produkt charakteryzuje się niską wilgotnością max.0,2% oraz niską zawartością żelaza i innych metali, barwą od kremowej po białoszarą.Mączka wapienna może być wykorzystana w rolnictwie do produkcji nawozów granulowanych wapniowych, jako składnik mieszanek paszowych, w budownictwie jako kruszywo do betonu i zapraw, w przemyśle szklarskim, jako wypełniacz w przemyśle chemicznym i ceramicznym oraz jako sorbent do odsiarczania spalin.Zapraszamy do zakupu, zapewniamy dostawę zamówionych ilości naszym transportem na terenie całego kraju. Produkt sprzedawany jest luzem na cysterny samochodowe zabezpieczające materiał przed zawilgoceniem i zanieczyszczeniem. Oferujemy doradztwo w wyborze optymalnego produktu. Do ceny 130 zł należy dodać 8% VAT oraz koszt transportu zależny od miejsca i terminu dostawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.martus.com.pl oraz pod numerem telefonu: 607 414 814 

TRWA KONKURS Z NAGRODAMI
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Wapnowanie z POLCALC”Kup minimum 24 tony produktów POLCALC: Polcalc III Generacji, SUPERMAG u przedstawiciela handlowego firmy F.H.U MARTUS Marta Studniarska Sobczyk pod numerem telefonu: 607 414 814 odpowiedz na pytanie konkursowe i WYGRYWAJ CENNE NAGRODY. 
Konkurs trwa od 15.05 do 31.10.2023 r.Szczegóły konkursu na stronie www.martus.com.pl.
Nie czekaj! Sprawdź jakie to proste i wygraj!

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki