Testowa Suszarnia SP do kukurydzy, zbóż

Porównaj

123.00 zł

  • Miejscowość:Przecław
  • Kategoria:Archiwum, Kukurydza
  • Telefon:69797**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:MetalMania
  • Dodano: 16-04-24
  • Do końca: 16-05-24
Szanowni Klienci,
Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem niezwykłą wiadomością! Po wielu dniach pracy i analizy Waszych sugestii oraz potrzeb, z przyjemnością ogłaszamy iż stworzyliśmy testowy model Suszarni SP. Wszystkich chętnych zapraszamy do siedziby naszej firmy na testy suszenia swoich produktów.
Jesteśmy głęboko wdzięczni za Państwa zaufanie i cenne opinie, które były inspiracją dla naszych działań. Wasze wsparcie napędza nas do ciągłego doskonalenia i poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy.
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt: 665 922 666, 697 977 887

Suszarnia Przenośnikowa SP jest wielofunkcyjnym narzędziem do suszenia różnych materiałów w wielu sektorach: rolnictwie, energii odnawialnej i ochrony środowiska.
Przez swoja wielofunkcyjność Suszarnia Przenośnikowa SP pozwala suszyć; ziarna kukurydzy, zboża podczas zbiorów, a następnie suszyć słomę, rośliny pastewne, zioła lub zrębki drzewne przez resztę roku, uzyskując szybki zwrot inwestycji.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki