Grunt rolny 29,4579 ha na Mazurach Garbatych

Porównaj

1100000.00 zł

Nieruchomość rolna ma powierzchnię 29,4579 ha, składa się z  działek 39/1 i 39/2, położonych w obrębie Gorczyce, gm. Kowale Oleckie, pow. Olecko, woj. Warmińsko-mazurskie.
  Grunty wykorzystywane są rolniczo. Część areału zajmują uprawy zbóż oraz traw, część jest użytkowana jako pastwisko. Lasy i grunty leśne stanowią ok. 4,3 ha. Na pow. gruntów 13,3782 ha jest ustalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,. w którym przeznacza się je czasowo na eksploatację kruszywa naturalnego. Na okres eksploatacji przewidziane jest wyłączenie terenu z użytkowania  rolniczego a następnie niezbędne  jest ponowne przywrócenie funkcji rolniczej.
Grunty są  położone tuż przy lesie na pięknym, pagórkowatym terenie, charakterystycznym dla Mazur Garbatych. Obok przebiega szlak turystyczny.
  Nieruchomość może zostać przeznaczona na gospodarstwo rolne i  agroturystyczne lub hodowlane. Istnieje możliwość urządzenia stawów.
  Dojazd odbywa się drogą gminną biegnącą od wsi Szarejki lub od drogi krajowej nr 65 Olecko-Gołdap.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki