Nowa ładowarka teleskopowa KMM 816T

Porównaj

112000.00 zł

  • Miejscowość:Wojcieszów
  • Kategoria:Archiwum, Ładowacze
  • Telefon:50936**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:ladowarki.info@gmail.com
  • Dodano: 26-01-23
  • Do końca: 10-02-23
FABRYCZNIE NOWA ŁADOWARKA PRZEGUBOWA TELESKOPOWA udźwig 1,6 tony, wysokość podnoszenia 4,2 m
Model KMM 816T,
Cena zestawu 112000 zł netto + VAT
Zakup po cenie netto możliwy wyłącznie w przypadku eksportu.
Liczba maszyn objętych ofertą promocyjną jest ograniczona.

WYŁĄCZNY IMPORTER NA POLSKĘ I EUROPĘ ŚRODKOWĄ

Wszystkie oferowane przez nas maszyny są nowe i objęte gwarancją producenta. Prowadzimy magazyny części na potrzeby serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasza firma jest obecna na Polskim rynku od ponad 40 lat.
Od 1996r jesteśmy wyłącznym przedstawicielem KMM.

Maszyna przegubowa z wysięgnikiem teleskopowym i dwuosiowym przegubem centralnym. Przegubowa konstrukcja gwarantuje dobrą widoczność we wszystkich kierunkach oraz wysoką zwrotność, wysięgnik teleskopowy pozwala na załadunek auta z dostępem do jednej burty lub podanie palety na piętro.
W maszynie zastosowano sprawdzony i niezawodny napęd hydrokinetyczny 4x4. Multi funkcyjny joystick gwarantuje komfortową i wydajną prace maszyną

Wyposażenie zawarte w cenie:
- Silnik diesel o mocy 51KM,
- układ poziomowania narzędzia,
- łyżka uniwersalna,
- widły do palet,
- szybkozłącze hydrauliczne do wymiany osprzętu,
- sterowanie za pomocą joysticka multifunkcyjnego,
- opony przemysłowo - terenowe,
- tylny zaczep kulowy regulowany
- gniazdo elektryczne do oświetlenia przyczepy z tyłu
- oświetlenie PowerLED,
- przednie wyjścia hydrauliczne do obsługi osprzętu
- radio SD/USB,
- nowoczesna ogrzewana kabina izolowana od drgań i hałasu,
- bezobsługowy akumulatory VARTA o zwiększonej pojemności,
- podnoszona kabina operatora,
- pełna dokumentacja techniczna w Języku Polskim zgodna z obowiązującymi wymaganiami.
Istnieje możliwość konfiguracji maszyny według własnych potrzeb.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ MNIEJSZE I WIĘKSZE MODELE w bardzo atrakcyjnych cenach

Dzięki zoptymalizowaniu konstrukcji ramienia oraz zastosowaniu przegubu dwuosiowego udało się uzyskać jedne z najlepszych parametrów eksploatacyjnych w swojej klasie.
Udźwig maszyny wynosi 1600 kg.
Ponad 150 opcjonalnych przystawek.
Jedna wielofunkcyjna ładowarka 816T może z powodzeniem zastąpić wiele maszyn i pracowników wykonując wszystkie prace szybko i bez wysiłku.

Najważniejsze zalety maszyny

- konstrukcja przegubowa z przegubem dwuosiowym (znacznie niżej położony środek ciężkości w porównaniu do konstrukcji z przegubem jednoosiowym, większa stabilność maszyny w szczególności na nierównym terenie, bardziej równomierny rozkład masy na wszystkie koła, lepsze parametry trakcyjne i terenowe)

- wysięgnik teleskopowy zwiększa możliwości maszyny zapewniać wysokość podnoszenia 4,20 m pozwalająca na załadunek każdego samochodu ciężarowego czy podanie palety na wysokość pierwszego piętra.

- sterowanie zakresem prędkości i kierunkiem jazdy za pomocą joysticka (wydajna praca, możliwość dostosowania prędkości jazdy do konkretnego osprzętu, znaczne zmniejszenie zużycia paliwa)

- dwa zewnętrzne wyjścia hydrauliczne (możliwość współpracy z dużą ilością przystawek, chwytaków, pługów do śniegu, zamiatarek itp. )

- oświetlenie Power LED (bezpieczna i komfortowa praca w każdych warunkach oświetleniowych, nawet 10x więcej światła w porównaniu do tradycyjnych żarówek o tej samej mocy, niskie zapotrzebowanie na energię i pozytywny wpływ na zmniejszenie zużycia paliwa)

- panoramiczna szyba przednia z filtrem UV (doskonała widoczność zwłaszcza w skrajnych położeniach ramienia, dodatkowy filtr UV w górnej części przedniej szyby poprawia komfort pracy z podniesionym ramieniem)

- szybki zaczep do wymiany osprzętu (możliwość szybkiego przezbrojenia maszyny bez wysiłku, bez wychodzenia z kabiny)

- nowoczesna, ogrzewana, ergonomiczna kabina, zawieszona na poduszkach gumowo-olejowych redukujących drgania, dobrze wyciszona, wyposażona w przednią szybę panoramiczną z filtrem UV, dach uchylny, podświetlane panele przełączników, regulowany fotel operatora z regulacją twardości.

- unoszona kabina (doskonały dostęp do wszystkich podzespołów, skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie przeglądów okresowych = zmniejszenie kosztów użytkowania)

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA MASZYN NA ŻYWO W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY
Współpracujemy z bankami oferującymi bardzo korzystne warunki leasingu oraz kredytu
Zapraszamy do obejrzenia maszyn na żywo w siedzibie naszej firmy.
Tel: 509 365 675
kmm.info.pl

OFERUJEMY RÓWNIEŻ MNIEJSZE I WIĘKSZE MODELE w bardzo atrakcyjnych cenach

Uwaga!
Dostawcą maszyn jest firma KMM, z którą współpracujemy od 1996 roku. Prowadzimy sprzedaż i serwis wyłącznie ładowarek KMM, TAIAN, BAWOO, BRANSON. Nie prowadzimy sprzedaży części zamiennych do chińskich marek podszywających się pod KMM. Mimo zapewnień nieuczciwych sprzedawców części nie pasują. Wszelkie próby wyłudzania dokumentacji technicznej lub podszywania się pod markę będą zgłaszane odpowiednim Organom Państwowym.
Uwaga!
Bezprawne używanie marki KMM będzie zgłaszane jako przestępstwo. Kopiowanie, wykorzystywanie materiałów z naszych aukcji przez osoby postronne bez naszej zgody jest niezgodne z prawem (Ustawa o Prawie autorskim i prawach pokrewnych - Dz.U. z 1994r., nr 24, poz.83 z późn. zmian.). Wszystkie takie przypadki będą zgłaszane jako przestępstwo. Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i n. k.c. lecz zaproszenie do zawarcia umowy / zamówienia w rozumieniu art. 71 k.c.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki