Wapno granulowane do trawników marki POLCALC

Porównaj

29.99 zł

Polcalc Wapno granulowane do trawników to wysokoreaktywny nawóz wapniowy w postaci granulatu o najwyższych parametrach odkwaszających, przeznaczony do efektywnego podnoszenia odczynu pH gleby i zaopatrzenia roślin w wapń. Skutecznie odkwasza i ogranicza porost mchu. Parametry chemiczno-fizyczne Węglan wapnia CaO całkowity 52%Reaktywność 99%Wilgotność 7% (+/- 2%)Opakowanie 10kg 
Produkt przeznaczony jest do odkwaszania wszystkich rodzajów gleb. Większa część gleb w Polsce zalicza się do gleb kwaśnych lub bardzo kwaśnych, które wymagają wapnowania. Dotyczy to również przydomowych ogródków oraz trawników. Zbyt kwaśna gleba może utrudnić trawie prawidłowe pobieranie składników odżywczych i doprowadzić do jej słabszego wzrostu, żółknięcia, gorszego wyglądu oraz problemu z chwastami i mchem na trawniku. Jeśli twoja trawa wymaga wapnowania to wiosna i jesień jest najlepszym momentem na aplikowanie nawozu wapniowego, dostarczysz w ten sposób niezbędnego wapnia, poprawisz strukturę oraz pH gleby, uzyskasz lepszą barwę i gęstość trawnika oraz wyeliminujesz mech. Szukając dobrego wapna do trawnika warto sprawdzić naszą ofertę i wybrać najwyższej jakości Wapno granulowane do trawników POLCALC i cieszyć się idealnie zielonym, wypielęgnowanym trawnikiem i zadbanym przydomowym ogródkiem. Produkt sprzedawany jest w woreczkach 10 kg. Cena produktu to 29,99 zł za worek 10 kg plus koszt dostawy. 

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki