Wapno granulowane do trawników POLCALC

Porównaj

29.99 zł

  • Miejscowość:Morawica
  • Kategoria: Nawozy wapniowe
  • Telefon:60741**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:MARTUS
  • Dodano: 12-04-24
  • Do końca: 27-04-24
Polcalc Wapno granulowane do trawników to wysokoreaktywny nawóz wapniowy w postaci granulatu o najwyższych parametrach odkwaszających, przeznaczony do efektywnego podnoszenia odczynu pH gleby i zaopatrzenia roślin w wapń. Skutecznie odkwasza i ogranicza porost mchu.

Parametry chemiczno-fizyczne

Węglan wapnia CaO całkowity 52%
Reaktywność 99%
Wilgotność 7% (+/- 2%)
Opakowanie 10kg

Worek 10 kg nawozu wystarcza na 100 - 200 m2 trawnika

Z ogromną radością pragniemy przedstawić nowy produkt jakim jest Wapno granulowane do trawników pochodzące z rodziny produktów marki POLCALC.
Produkt przeznaczony jest do odkwaszania wszystkich rodzajów gleb. Większa część gleb w Polsce zalicza się do gleb kwaśnych lub bardzo kwaśnych, które wymagają wapnowania. Dotyczy to również przydomowych ogródków oraz trawników. Zbyt kwaśna gleba może utrudnić trawie prawidłowe pobieranie składników odżywczych i doprowadzić do jej słabszego wzrostu, żółknięcia, gorszego wyglądu oraz problemu z chwastami i mchem na trawniku. Jeśli twoja trawa wymaga wapnowania to wiosna i jesień jest najlepszym momentem na aplikowanie nawozu wapniowego, dostarczysz w ten sposób niezbędnego wapnia, poprawisz strukturę oraz pH gleby, uzyskasz lepszą barwę i gęstość trawnika oraz wyeliminujesz mech. Szukając dobrego wapna do trawnika warto sprawdzić naszą ofertę i wybrać najwyższej jakości Wapno granulowane do trawników POLCALC i cieszyć się idealnie zielonym, wypielęgnowanym trawnikiem i zadbanym przydomowym ogródkiem.
Cena produktu to 29,99 zł za worek 10 kg plus koszt dostawyGospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki