Czarna Kreda luzem

Porównaj

99.00 zł

  • Miejscowość:Morawica
  • Kategoria: Nawozy
  • Telefon:60741**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:MARTUS
  • Dodano: 15-06-22
  • Do końca: 22 godz.
CZARNA KREDA LUZ Posiadamy w sprzedaży wysoko reaktywne i skuteczne nawozy dla rolników marki Czarna Kreda. Nasze preparaty to ekologiczne i wartościowe nawozy służące do odkwaszania gleby. Są przeznaczone dla gospodarstw o każdym profilu działalności i dowolnej wielkości. Zostały zakwalifikowane również do wykorzystywania w rolnictwie ekologicznym. Mogą być stosowane w sadach, uprawie warzyw czy roślin ozdobnych. Czarna Kreda - reguluje pH gleby i eliminuje patogeny: grzyby, pleśnie, bakterie gnilne i inne mikroorganizmy chorobotwórcze. Ogranicza także występowanie chwastów kwasolubnych. Skład nawozu: wapń (CaCO3) -miękki węglan wapnia, kreda jeziorna, wysoce reaktywny kalcyt 88,64% organika (węgiel organiczny, kw.próchnicowe: humusowe, fulwowe i huminy) 7,53% mikro - i makroelementy
(N, P., K, Mg, S, Na, Cu, Zn, Fe, Mn, B) Oferujemy doradztwo w wyborze optymalnego produktu, zapewniamy dostawę zamówionych ilości nawozu bezpośrednio do odbiorcy naszym transportem na terenie całego kraju .Cena finalna u klienta uzależniona jest od miejsca i terminu dostawy.  Stałym odbiorcom  zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Czarna Kreda  dostępna jest luzem oraz w opakowaniach Big Bag 600kg. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.martus.com.pl oraz pod numerem telefonu: 607 414 814.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki