Kukurydza CELUKA duża ilość ziarna

Porównaj

399.00 zł

Celuka- kukurydza Celuka to wczesny mieszaniec do uprawy na kiszonkę i biogaz praktycznie na całym terytorium Polski (również na rejonach chłodniejszych). Odmiana charakteryzuję się wysokimi dobrze ulistnionymi łodygami z dużymi kolbami oraz bardzo dobrą zdrowotnością roślin podczas całej wegetacji. Celuka dzięki wysokiej zawartości energii i dobrej strawności zapewnia wysoką wydajność krów mlecznych i opasów.

Zalety:
-Wysoki plon suchej masy ogółem jak i masy zielonej,-Wyróżniający plon suchej masy kolb - w badaniach rejestrowych osiągnął poziom 9,36 t/ha - tj 110% wzorca;-Wyjątkowy udział ziarna w suchej masie ogółem oraz w masie zielonej,-Bardzo dobra plastyczność mieszańca przyczynia się do wyższej zdolnośći adaptacji w zróżnicowanych warunkach uprawy.-,Daje wysoki plon energii z jednostki powierzchni,-Nadaje się do produkcji biogazu,-Dzięki dużemu wigorowi powschodowemu nadaję się do uprawy po wcześniej zbieranym na kiszonkę życie ozimym  

Cena podana za 1 j.s. = 80 000 nasion

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki