KOMPLETNA PASZA DLA BROJLERÓW, KUREK, ŚWIŃ

Porównaj

26.00 zł

Najprostszym sposobem karmienia stada jest zakup pełnej paszy od profesjonalnego producenta. Mieszanki paszowe Best Mix zapewniają dobrze zbilansowaną dietę dla wszystkich rodzajów zwierząt gospodarskich i drobiu. 
Teraz pasza Best Mix jest popularna we wszystkich segmentach bydła domowego i drobiu. Linia paszowa Best Mix obejmuje karmę prestart, karmę początkową, karmę dla hodowców i karmę dla kurcząt (brojlerów, kur niosek), gęsi, kaczek, przepiórek, indyków, królików, świń i innych zwierząt gospodarskich.
Firma „Ukrainske zerno” eksportująca paszę do wielu krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W tej chwili wchodzimy do trzech największych eksporterów pasz dla drobiu.Ukrainske zerno” eksportująca paszę do wielu krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W tej chwili wchodzimy do trzech największych eksporterów pasz dla drobiu.Naszym zagranicznym partnerom możemy zaoferować:• Produkt wysokiej jakości wykonany przez najnowocześniejszy sprzęt europejski;• Najlepsze rozwiązania cenowe;• Dokładne dawkowanie;• Pełny pakiet dokumentów dla organów celnych i weterynaryjno-sanitarnych;• Różne możliwości wysyłki, takie jak transport ładunków lub wagony kolejowe;• Różne formy pakowania: luzem, duża torba, pakiet worków od 5 do 50 kg, prywatne etykietowanie, itp.• Wiele innych w zależności od wymagań.

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji!

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki