Ziemniaki ekologiczne BIO

Porównaj

1.30 zł

  • Miejscowość:Zajączkowo folwark
  • Kategoria:Archiwum, Ziemniaki
  • Telefon:60411**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:michasiek93
  • Dodano: 15-03-17
  • Do końca: 14-04-17
Posiadam na sprzedaż ziemniaki ekologiczne odmian :
-Bellarosa ,typ konsumpcyjny B (ogólnoużytkowy ) Bulwy Bellarosy mają kształt owalny, a oczka położone są na nich płytko lub średnio płytko. Zawartość skrobi w bulwach wynosi średnio 12,2%. Skórka bulw jest czerwona, lekko szorstka, a miąższ jest barwy jasnożółtej do żółtej oraz nie ciemnieje w postaci surowej, jak i po ugotowaniu.
- Owacja ,wczesna odmiana ziemniaka, o typie konsumpcyjnym B -BC, ogólnoużytkowym, lekko zwięzłym i lekko mączystym. Odznacza się dobrym smakiem.Nadaje się do wytwarzania purre, placków i pyz.Ziemniaki  mają płytko osadzone oczka. Ich miąższ jest jasnożółty, a skórka jest średnio chropowata. Miąższ w stanie surowym i po ugotowaniu nie ciemnieje.Średnia zawartość skrobi w bulwach wynosi 12,5%.
- Tajfun , jest jadalną, średnio wczesną odmianą ziemniaka, należącą do typu konsumpcyjnego B -BC, lekko zwięzłego i lekko mączystego, odznaczającą się dobrym smakiem. Nadaje się do produkcji frytek, chipsów, konserw, sałatek, produktów mrożonych i do przetwórstwa skrobiowego. Ziemniaki tej odmiany można przerabiać na purre, placki i pyzy.Ziemniaki są bardzo duże, kształtne i owalne , które mają płytkie oczka i miąższ koloru jasnożółtego, nieciemniejący po ugotowaniu. Skórka bulw jest średnio gładka. Średnia zawartość skrobi w bulwach wynosi 15,9%.
Wszystkie ziemniaki pochodzą z ekologicznego gospodarstwa co udokumentowane jest certyfikatem oraz badaniami laboratoryjnymi na nieobecność pestycydów .Ziemniaki są posortowane w worki 5-10-15 kg . Przy większej ilości możliwość negocjacji . Dysponuję transportem samochodem ciężarowymGospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki