Jałówki hodowlane Pasłęk

Porównaj

6500.00 zł

  • Miejscowość:Pasłęk
  • Kategoria:Archiwum, Jałówki
  • Telefon:519-077**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:Technik Pasłęk
  • Dodano: 28-01-15
  • Do końca: 01-04-16
Czy powiększasz swoje stado?

Powiększenie swojego stada o bydło najwyższej klasy jest obowiązkiem każdego gospodarstwa. Korzystając z uznawanej za jedną z najlepszych na świecie genetyk możemy się cieszyć zarówno wysoką wydajnością jak i zdrowotnością krów mlecznych.

Naszą ofertę dopasujemy do potrzeb potencjalnego klienta. Zapewniamy selekcję, doradztwo oraz pełny wgląd do kartotek. Wymagane dokumenty i badania lekarskie są wydawane w każdym przypadku. Na specjalne życzenie istnieje możliwość przebadania krów w celu wykrycia każdej choroby. Sprowadzane bydło objęte jest 14-dniową gwarancją.

Do wyboru klienta mamy takie rasy jak HF, Simentale.

Istnieje możliwość odwiedzenia gospodarstw gdzie sprowadziliśmy jałówki, bądź krowy.

Przy zamówieniu już 10 szt. mogą Państwo skorzystać z możliwości selekcji w gospodarstwie za granicą z profesjonalnym doradcą. Wszelkie koszty wyjazdu ponosi nasza firma

JAKOŚĆ ZAPEWNIA TECHNIKGospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki