Kokoszki, Kury, Nioski - różnych ras

Porównaj

10.00 zł

  • Miejscowość:Bolechowice
  • Kategoria:Archiwum, Cielaki
  • Telefon:50064**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:Łukasz
  • Dodano: 15-06-15
  • Do końca: 30-06-15
Witam, 
Od 01.08.2015 rozpoczynamy sprzedaż kokoszek w wieku 6 tyg.
Kury odchowywane w systemie ściółkowym z pełną profilaktyką szczepień.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tel: 500647916
Dostępne Rasy:
ISA Brown - nioska z ponad 30-letnią tradycją na całym świecie, łatwo adaptuje się do różnych warunków klimatycznych i środowiskowych. ISA Brown jest "najwydajniejszą" nioską w branży nieśnej znoszącą około 350 wysokiej jakości jaj rocznie.
Leghorn - kurka towarowa to efekt krzyżowania czterech linii białego Leghorna, kurki znoszą jaja o białej skorupie i są dobrze przystosowane do trudnych warunków utrzymania. Kurka towarowa na początku nieśności waży ok. 1,3 kg , natomiast w 78 tygodniu życia osiąga masę ok. 1,9 kg. Prawidłowo prowadzone stado osiąga nieśność na poziomie 93% , a średnia nieśność do 78 tygodnia życia to ok. 310 jaj od nioski. 
ROSA I - jest to zestaw rodzicielski składający się z koguta Rhode Island Red i kurki mieszańca dwóch rodów Sussexa. Kurka towarowa tego zestawu jest brązowa. W wieku 20 tygodni ma około 1,6 - 1,85 kg, a dorosła 2,4 - 2,5 kg. W pierwszym roku produkcji znosi około 250 jaj o brązowych skorupach 
Rosa V - to materiał rodzicielski, w którym kurę Barred Rock oferuje się z kogutem New Hampshire.Dorosła kurka posiada atrakcyjne czarne upierzenie z metalicznym połyskiem oraz złotym kołnierzem. 
Dominant Sussex - kurka towarowa powstała ze skrzyżowania syntetycznych linii o upierzeniu gronostajowym, kurka znosi w pierwszym roku użytkowania ok. 290 jaj o jasnobrązowej barwie skorupy. Kurka towarowa osiąga masę ciała ok. 2,15 kg pod koniec okresu nieśności i jest doskonale przystosowana do warunków utrzymania systemem półintensywnym. 
Dominant Kolor - mieszańce użytkowe mają różną barwę upierzenia, są rude, czarne, białe z czarnymi i brązowymi przebarwieniami, o średniej masie ciała w wieku 20 tygodni wynoszącej 1,6 kg i 2,1 kg u kury dorosłej. W pierwszym roku produkcji znoszą około 290 jaj o kremowych skorupach. Idealnie nadają się do półintensywnego użytkowania nieśnego.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki