Dron dla rolnictwa - Scout X4, Devo F12E, Gimbal 3D, kamera iLook+ Full HD

Porównaj

5499.00 zł

  • Miejscowość:Krosno
  • Kategoria:Archiwum, Pozostałe
  • Telefon:60380**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:Dronado.pl
  • Dodano: 24-05-16
  • Do końca: 24-05-17
Dron Scout X4 Black to najnowocześniejszy, najbardziej zaawansowany technologicznie quadcopter ze stajni Walkera, czyli niezwykle doświadczonego producenta modeli zdalnie sterowanych.

Scout X4 jest niezwykle stabilny w locie i łatwy w obsłudze, stery może przejąć nawet osoba bez żadnego doświadczenia, wystarczy tylko uruchomić na aparaturze tryb GPS. W dowolnym momencie lotu można puścić drążki, nastąpi wtedy natychmiastowe ustabilizowanie modelu i pozostanie on zawieszony w powietrzu, aż do podjęcia następnych działań.

Znaczącym ułatwieniem jest też tryb łatwej orientacji Hyper IOC, który eliminuje konieczność startu i lotu w określonym położeniu. Rozwiązuje to problem gubienia orientacji przez pilota i umożliwia mu obranie określonego kierunku lotu niezależnie od ustawienia się modelu w powietrzu. Natomiast tryb lotu okrężnego pozwala na automatyczny lot po okręgu służący do filmowania obiektów z każdej strony.

Prezentowany dron to bardzo przystępny cenowo model, wyposażony we wszystko, co potrzeba do fotografii lotniczej lub FPV (widok z pierwszej osoby). Quadrocopter został wyposażony w wysokiej jakości kamerę iLook+, która bezprzewodowo przekazuje rzeczywisty obraz i dźwięk na wyświetlacz umieszczony w pilocie zdalnego sterowania oraz umożliwia nagrywanie sygnału audio-video w technologii Full HD. Dzięki temu nie mając kontaktu wzrokowego z modelem możemy śmiało nim sterować i latać w miejsca które były do tej pory niedostępne. Natomiast 3-osiowy gimbaldaje doskonałą stabilizację, dzięki czemu filmy są nadzwyczaj płynne, nawet w przypadku nagrywania w czasie wietrznej pogody.

Skład zestawu:
Quadcopter Walkera Scout X4 Grey,
Nadajnik Devo F12E,
Odbiornik,
Moduł GPS,
Gimbal G-3D,
Nadajnik FPV TX5803,
Kamera iLook+ Full HD,
Akumulator Li-Po 22.2V 5400mAh,
Ładowarka,
Instrukcja.

W ofercie dronado.pl znajdują się również bardziej zaawansowane drony. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki