Kreda Pastewna Viva Max marki Lafarge

Porównaj

360.00 zł

KREDA PASTEWNA Kreda pastewna jest naturalną skałą pochodzenia osadowego nazywaną węglanem wapnia. Jest ona źródłem pełnowartościowego wapna niezbędnego do prawidłowego rozwoju zwierząt w każdym wieku a w szczególności w okresie wzrostu i rozrodu. Kreda pastewna posiada szerokie zastosowanie, pozytywnie wpływa na układ trawienny, naczyniowy, kostny, nerwowy, mięśniowy, chroni również przed osteoporozą, jest źródłem makro i mikroelementów, charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością i strawnością.Można skarmiać nią zwierzęta bezpośrednio lub stosować jako dodatek paszowy dla bydła, drobiu, trzody chlewnej oraz zwierząt futerkowych, które podlegają zakładowej kontroli produkcji oraz ostrym reżimom kontroli lokalnych urzędów weterynaryjnych. Stosowanie kredy pastewnej w żywieniu drobiu korzystnie wpływa na wylęgowość jaj, gwarantuje tworzenie gładkiej i twardej skorupy jajek.Oferujemy sprzedaż kredy pastewnej Viva Max marki Lafarge o drobnoziarnistej frakcji 0.1-0.4 mm dostępnej na palecie w opakowaniach po 25 kg. Cena produktu to 360 zł za tonę plus 8% vat. Zapewniamy transport na terenie całego kraju. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo na najwyższym poziomie, posiadamy szeroką ofertę produktów. Dostawy są cało samochodowe w wielkości 24 ton. Istnieje możliwość dostawy kilku rodzajów wapna tj. POLCALC III Generacji oraz SUPERMAG bądź Kredy Pastewnej w jednym transporcie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 607 414 814 oraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.martus.com.pl

TRWA KONKURS Z NAGRODAMI
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Wapnowanie z POLCALC”
Kup minimum 24 tony produktów POLCALC: Polcalc III Generacji, SUPERMAG u przedstawiciela handlowego firmy F.H.U MARTUS Marta Studniarska Sobczyk pod numerem telefonu: 607 414 814 odpowiedz na pytanie konkursowe i WYGRYWAJ CENNE NAGRODY. 
Konkurs trwa od 15.05 do 31.10.2023 r.
Szczegóły konkursu na stronie www.martus.com.pl.
Nie czekaj! Sprawdź jakie to proste i wygraj!

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki