Kreda rozdrobniona Omya Agrocarb 90M-KR luzem

Porównaj

110.00 zł

  • Miejscowość:Morawica
  • Kategoria: Nawozy wapniowe
  • Telefon:60741**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:MARTUS
  • Dodano: 13-05-24
  • Do końca: 28-05-24
Kreda rozdrobniona Omya Agrocarb 90M-KR to środek wapnujący (typ G.1.5b) z zakładu produkcyjnego w Starej Kornicy , węglan wapnia pochodzenia naturalnego, wapno kredowe podsuszane niezawierające magnezu (odmiana 07a). Odpowiednie rozdrobnienie i miękkość kredy gwarantuje 98-100 % reaktywności . Parametry chemiczno-fizyczne: CaCO3 (węglan wapnia): 84 % CaO (tlenek wapnia): 47 % Reaktywność: 98 % Uziarnienie (na mokro) przesiew przez sito 2 mm: 99% Przesiew przez sito 25 mm: 100% Wilgotność przy załadunku: 20% Liczba zobojętniania: 50 % Zastosowanie: Odkwaszanie i nawożenie wszystkich rodzajów upraw polowych , ogrodniczych, sadowniczych oraz użytków zielonych. Kredę należy stosować na glebach o niskim pH ( o wysokim stopniu zakwaszenia) i ubogich w wapń(Ca) . Nawóz nie wymaga mieszania z glebą ( możliwość wykorzystania pogłównie). Polecamy w uprawach wymagających szybkiego efektu działania.
Produkt posiada certyfikat ekologiczny. Dostawy realizowane cało samochodowo w ilości ok.26 ton (towar luzem)  .
Cena 110 zł netto plus 8% VAT oraz koszty dostawy wyliczane indywidualnie.Gospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki