Pokrycia dachowe \"Eurofala\" firmy Cembrit

Porównaj

22.90 zł

  • Miejscowość:Popielów
  • Kategoria:Archiwum, Pozostałe
  • Telefon:60397**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:IWONA
  • Dodano: 13-02-18
  • Do końca: 28-02-18
"Eurofala" obecnie najtańsze pokrycia dachowe na budynki inwentarskie ,gospodarcze, wiaty,kurniki,stajnie,magazyny zboża, domy. Płyty występują w ośmiu kolorach i czterech wymiarach. Przy płycie o wymiarach 2,5x1,15m. rozstaw łat wynosi 1,17m., więc oszczędza się na kosztach więźby. Materiały włóknisto-cementowe są trwałe i wytrzymałe, nie korodują, są odporne na naturalne związki chemiczne wydzielane przy produkcji zwierzęcej, pozwalają uniknąć efektu skraplania się pary wodnej, nie nagrzewają się w czasie upałów do wysokich temperatur oraz tłumią dźwięki opadów atmosferycznych.
Dodatkowo dachy wykonane z Systemu dachowego "Eurofala", można uzupełnić o płyty świetlikowe pvc Eurolux. Zostały one specjalnie zaprojektowane, po to aby w naturalny sposób doświetlić wnętrze budynku, oszczędzając tym samym energię elektryczną.Wysokie rabaty i gwarancja producenta na 15 lat (produkowana w Polsce, więc nie ma problemu z ewentualnymi świadczeniami gwarancyjnymi).Sprzedajemy te pokrycia od 16 lat na cały kraj jako jeden z największych DEALERÓW FABRYCZNYCH w Polsce. W celu ustalenia cen proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ cena jest uzależniona od wielkości dachu.
www.cetonit.pl

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki