Ponad 16 ha ziemi z możliwością dokupienia domu

Porównaj

1590000.00 zł

Uwaga, szczególna oferta! Na sprzedaż grunt rolny w okolicach Wrześni – w miejscowości Wszembórz w gminie Kołaczkowo. Zdecydowana większość ziemi, 14 ha, w jednym kawałku – ziemia klasy III i IV oraz działka po drugiej stronie drogi – 0,75 ha (również ziemia klasy III i IV). 2 km dalej – 1,7 ha łąk.
Sprzedażą zajmuje się agent poznańskiego biura nieruchomości RE/MAX Experts. Nie pobieramy prowizji od kupującego.
Największy kawałek ziemi, w kształcie trójkąta ze ściętym wierzchołkiem, jednym z boków o długości 325 m bezpośrednio graniczy z drogą asfaltową prowadzącą z Miłosławia do Pyzdr. Kolejne boki mają 575, 75 i 450 m. Na łąki, jako tereny ekologiczne, pobierane są specjalne dotacje unijne.
Do właściciela gruntu należy również prawie 280-metrowy dom znajdujący się tuż obok oferowanego gruntu. Przynależy do niego hektarowa działka. Istnieje możliwość nabycia również tej nieruchomości. Cena do ustalenia z właścicielem.
Dom stoi przy asfaltowej drodze i ma 9 pokoi, 5 łazienek i 2 kuchnie. Obecnie zamieszkują go dwie rodziny, posiada dwa osobne wejścia. Cały budynek jest ocieplony, w bardzo dobrym stanie technicznym. Posesja ogrodzona płotem z trzema bramami wjazdowymi. W jej obrębie stoi 180-metrowy, wysoki garaż z szerokimi bramami.
Wszembórz leży 18 km na południe od Wrześni, przy asfaltowej drodze wiodącej z Miłosławia (9 km) do Pyzdr (8 km).

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Telefon: 790 025 265, 790 540 404

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki