Skóry owcze, naturalne długie włosy, Okazja!

Porównaj

190.00 zł

Skóry owcze, długowłose Skóry owcze islandzkie, skóry owcze Heidschnucke z długim włosiem, skóry owcze holenderskie i szwedzkie itp. Jako dostawca hurtowy firma Adam Leather oferuje szeroką gamę najwyższej jakości wyrobów i akcesoriów ze skór owczych. Wśród wielu innych skór owczych w naszej ofercie znajdują się przepiękne skóry owcze z bajecznie długą sierścią. W przeciwieństwie do skór, które mają mocny i twardy wygląd, nasze skóry owcze z długim włosiem są ruchome, lekkie i płynne. Skorzystaj z naszej nowej kolekcji i przełam zimową monotonię, przekształcając swoją firmę w jednego z liderów rynku oferujących produkty z naturalnej skóry owczej - Adam Leather! Wszystkie produkty dostępne są na naszej stronie internetowej www.adam-leather.com Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i bezpłatną wycenę!Gospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki