Sprzedam halę produkcyjną z pomieszcz. socjal-biur

Porównaj

7500000.00 zł

Sprzedam halę produkcyjną zakładu wstępnego przetwórstwa ziemniaków wraz z linią technologiczną (zwrot z funduszu UE). Hala jest nowobudowana. Stan wykończenia: gotowa do użytku (wykończona). Linia technologiczna składa się z urządzeń i maszyn: Wywrotnica hydrauliczna, kosz przyjęciowy, separator kamieni wodny, płuczka do warzyw, szczotkarka do warzyw, przenośniki taśmowe, stoły selekcyjno- rolkowe, osuszarka rolkowa, zbiornik buforowy, waga kanałowa, raszlownica, stół obrotowy, ocieraczka korundowa, obieraczka nożowa, kosz wodny, krajalnice (również do krojenia marchwi, buraków, selera, pietruszki, cebuli i innych warzyw w plastry, kostkę, frytki) oraz linia do pakowania warzyw w systemie VAC (linia termoformująca- naważarka wielogłowicowa z systemem podawania produktu oraz waga kontrolna z etykieciarką). Powyższe urządzenia umożliwiają wykonanie procesu przyjęcia, sortowania, mycia, szczotkowania i płukania, obierania, krojenia na różne sposoby, a także pakowania próżniowo wraz z etykietowaniem i odbioru końcowego towaru.
 Wykonane są instalacje podłączające urządzenia do stałego dopływu: wody, energii elektrycznej i sprężonego powietrza (wyposażenie w kompresor śrubowy- sprężarka), a także odprowadzenie ścieków wynikających z produkcji.
 W budynku oprócz głównego pomieszczenia produkcyjnego, znajdują się także chłodnia, pomieszczenia biurowe oraz socjalne (kuchnia, łazienki z prysznicami, toaletami i umywalkami, szatnie pracownicze damskie i męskie). Ponadto wykonane są 2 rampy rozładowcze dla ciężarówek (dok przeładunkowy). Wokół hali powierzchnia jest utwardzona (kostka brukowa), jest miejsce na parkingi oraz podjazd samochodów ciężarowych.
Nieruchomość posadowiona jest na planie prostokąta.
Powierzchnia całego zakładu wynosi 865,41 m², powierzchnia chłodni 117,86 m².
 Obiekt wyposażony jest w instalacje: -wodociągowa (z przyłączem do sieci wiejskiej) -kanalizacyjna (odprowadzenie ścieków do zbiorników na ścieki technologiczne i bytowe) -grzewcza (pompa ciepła gruntowa oraz dodatkowo piec gazowy ze zbiornikiem 3800l) -elektryczna (zasilanie w energię z sieci energetycznej) -wentylacyjna
 Lokalizacja: Kraj- Polska Województwo: Lubelskie (ok. 14 km od Łukowa)
Miasto na prawach powiatu: Łuków
 Łączna wartość nieruchomości: 10 mln (2,5 mln wynosi zwrot z funduszu UE, ostateczna kwota do zapłaty to 7,5 mln).
Oferta od właściciela bez pośredników.
Zapraszam do kontaktu, więcej informacji pod nr tel.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki