Szeroki wybór wysokiej jakości skór owczych

Porównaj

190.00 zł

  • Miejscowość:Jaworzyna Śląska
  • Kategoria:Archiwum, Pozostałe
  • Telefon:69730**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:AdamLeather
  • Dodano: 29-04-24
  • Do końca: 14-05-24
Jako producent i dostawca naturalnych skór owczych zapewniam klientom dostęp do produktu najwyższej jakości, a oferowana przez nas skóra dekoracyjna nie zawiera żadnych substancji toksycznych dla zdrowia. Niepowtarzalny design i kolorystyka naszych produktów pozwalają na uzyskanie oryginalnego efektu aranżacyjnego wewnątrz i na zewnątrz. Nasze kożuchy bardzo dobrze sprawdzają się jako dekoracja lub jako dodatek do sklepów dla odświeżenia asortymentu, są też bardzo miękkie i elastyczne, dlatego idealnie nadają się do stworzenia czegoś własnego, czegoś nowego. Ważne: sprzedajemy tylko hurtowo, chociaż istnieje możliwość zakupu mniejszych ilości przy pierwszej próbie. W celu omówienia szczegółów współpracy oraz zapoznania się z naszym asortymentem zapraszamy na naszą stronę internetową www.adam-leather.com. Prosimy o kontakt mailowy office@tannerypoland.comGospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki