Szeroki wybór wysokiej jakości skór owczych

Porównaj

200.00 zł

  • Miejscowość:Jaworzyna Śląska
  • Kategoria: Hodowla, zwierzęta
  • Telefon:69730**** (pokaż cały)
  • Nazwa użytkownika:AdamLeather
  • Dodano: 17-06-24
  • Do końca: 02-07-24
Pragniemy Państwu zaoferować szeroki wybór miękkich i wysokiej jakości skór owczych, które są w pełni naturalne i w 100% BIO. Posiadamy kilka ras skór owczych takich jak Gotlandia, Melerade, Holandia & Texel, Skandynawskie, Niemieckie, Heidschnucke, Islandzkie oraz nasze skóry owcze polskie.
Jako producent i dostawca zapewniam klientom dostęp do produktu najwyższej jakości, a oferowana przez nas skóra dekoracyjna nie zawiera żadnych substancji toksycznych dla zdrowia. Niepowtarzalny design i kolorystyka naszych produktów pozwalają na uzyskanie oryginalnego efektu aranżacyjnego wewnątrz i na zewnątrz. Nasze skóry naturalne bardzo dobrze sprawdzają się jako dekoracja, ale również dodatek do sklepów dla odświeżenia asortymentu, są też bardzo miękkie i elastyczne, dlatego idealnie nadają się do stworzenia czegoś własnego, czegoś nowego.

Ważne: sprzedajemy tylko hurtowo!

W celu omówienia szczegółów współpracy oraz zapoznania się z naszym asortymentem zapraszamy do kontaktu oraz na inne nasze aukcje.


#business #sheepskins #skóra owcza #bulk #hurt #współpraca #inwestycja #
#marketing #smallbusiness
#money
#businessowner
#entrepreneurship
#investmentGospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki