WAPNO GRANULOWANE POLCALC III GENERACJI

Porównaj

440.00 zł

Witam. Posiadam w sprzedaży  wydajny i skuteczny nawóz granulowany do odkwaszania gleby POLCALC  III Generacji. Dzięki odpowiedniej granulacji daje się łatwo rozsiewać na polu, jest całkowicie ekologiczny, powstał ze zmielenia i zgranulowania skał wapiennych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Efektywnie podnosi pH gleby, bezpieczny dla roślin i gleby, nie ulega przeterminowaniu. Parametry: CaCO3-98%, reaktywność 100%. Wapno POLCALC III Generacji produkowane jest w ekologicznej technologii, bez użycia klejów i ulepszaczy.  Proponowane wapno dostępne jest w opakowaniach BB 500kg.Oferujemy doradztwo w wyborze optymalnego produktu. Do ceny 440 zł za opakowanie BB 500 kg należy doliczyć 8% VAT plus koszt transportu, który jest ustalany indywidualnie w zależności od miejsca dostawy wapna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.martus.com.pl oraz pod numerem telefonu: 607 414 814Gospodarstwo ekologiczne wg definicji UE.

Użytkownik poświadcza, że posiada certyfikat ekologiczny, który jest dowodem na to, że dany produkt spełnia normy unijne dotyczące żywności ekologicznej.

Promowane ogłoszenia

Ogłoszenia

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki