XXIV MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA

W Instytucie Technologiczno-Przyrodniczym w Falentach, Oddział Warszawa, ul. Rakowiecka 32,m, w dniach 25-26 września 2018 r., odbędzie się XXIV Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Problemy intensyfikacji produkcji zwierzęcej z uwzględnieniem ochrony środowiska, standardów UE i produkcji energii alternatywnej, w tym biogazu”. Jednym z patronów medialnych jest portal www.rynek-rolny.pl.

 

Główne problemy naukowe konferencji:

  • procesy technologiczne w produkcji zwierzęcej z zachowaniem dobrostanu zwierząt,
  • określenie przyszłościowych prac w zakresie dostosowania standardów technologicznych chowu zwierząt i elementów infrastruktury do aktualnych wymagań Unii Europejskiej i ochrony środowiska,
  • rozwój technologii zapewniających właściwe warunki dla zwierząt, jak również bezpieczeństwo pracy,
  • rozwój budownictwa inwentarskiego, niskoemisyjnego i niskoenergetycznego stanowiącego element infrastruktury w nowoczesnej zabudowie wsi,
  • metody zakwaszania gnojowicy jako działanie ograniczające emisję amoniaku,
  • pozyskanie biogazu z nawozu naturalnego i produkcji roślinnej, w tym jego zagospodarowanie oraz metody zagospodarowania pozostałości pofermentacyjnej.

 

Więcej informacji na temat Konferencji (warunki uczestnictwa, karty zgłoszenia, ważne terminy) można uzyskać pod adresem:

http://www.itp.edu.pl/index.php?id=ko20180925&b=nauka&c=konferencje

 

Kontakt:

mgr inż. Kinga Borek

Telefon: (+48) 694 620 713

e-mail: k.borek@itp.edu.pl

Dodaj komentarz

Rynek Rolny to pierwszy profesjonalny branżowy portal rolniczy z giełdą rolną. Darmowe ogłoszenia rolnicze i aktualne ceny produktów rolnych. Sprzedawaj i Kupuj z nami!

Sulejkowska 56/58 lok 215
04-157 Warszawa, Polska

Email: kontakt [małpa] rynek-rolny.pl

Newsletter

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki